Jak tworzymy historię? Sprawdź w nowym katalogu realizacji!

Zagadnienie hydroizolacji w dalszym ciągu kojarzy się z czymś mało znanym, trudnym i niszowym, często pomijanym aspektem na etapie budowy, odbioru inwestycji, a także w trakcie użytkowania. Jednak mimo, iż efektów jej skuteczności działania nie widać namacalnie tak jak pięknej architektury obiektu, to jednak poprawnie zaaplikowana pozwala wykonać kolejne, widoczne dla oka etapy prac, a finalnie zapewnia bezpieczne użytkowanie obiektu na lata.

Tunel czy przejście podziemne pod torami, piwnice wypełnione archiwalnymi dokumentami, serwerownie pełne drogiego sprzętu komputerowego, wreszcie baseny czy garaże podziemne w których parkujemy nasze samochody – podstawowym parametrem długotrwałego użytkowania każdego z nich jest eliminacja wilgoci.

W celu prezentacji oferty, ale i finalnego etapu jej wykonania z pośród naszych kilkudziesięciu realizacji wybraliśmy kilkanaście wykonanych na przełomie już prawie 10 lat, użytkowanych po dziś dzień bezproblemowo.

Klientom, którzy podjęli z nami współpracę dziękujemy za zaufanie, natomiast tym, którzy są zainteresowani takową współpracą – zachęcamy do lektury i skorzystania z naszych usług!