O nas

Budmech Hydroizolacje Sp. z o.o. to zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży hydroizolacyjnej, który każdą inwestycję traktuje jak wyzwanie. W naszej ofercie posiadamy rozwiązania sprawdzone w trudnych warunkach wodno-gruntowych, spełniające najbardziej rygorystyczne wymogi pod kątem wodoszczelności, zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, promieniowaniem UV czy starzenia. Na potrzeby naszych realizacji, zawsze optymalizujemy dostarczane rozwiązania wodochronne, zabezpieczające zarówno części podziemne, jak i nadziemne budynków i budowli. Dostarczamy rozwiązania oraz świadczymy usługi dla nowo powstających inwestycji, jak również pomagamy przy naprawach już istniejących konstrukcji. Stawiamy na jakość i długoletnią gwarancję szczelności, dlatego przy naszych realizacjach wykorzystujemy produkty wiodących producentów, spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania norm europejskich.

Chcąc mieć rzetelnego partnera na trudne czasy, wybierzesz Budmech Hydroizolacje!

Rzetelne wykonawstwo

Zdając sobie sprawę jak ważną rolę odgrywają hydroizolacje w budownictwie oferujemy usługi zabezpieczenia budynków i budowli przed wodą i wilgocią.  Jesteśmy obecni wszędzie tam gdzie panują trudne warunki wodno-gruntowe, złożony układ konstrukcyjny lub wysokie wymagania inwestora co do zapewnienia trwałości obiektów.

Sprawdzone technologie

Wybieramy tylko hydroizolacje, spełniające rygorystyczne wymagania norm europejskich, posiadające badania z niezależnych, akredytowanych laboratoriów badawczych, takie, które z powodzeniem mogą być stosowane dla inwestycji wymagających długiego okresu gwarancji.

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze właściwych technologii dla konkretnych inwestycji,
  • zaplecze finansowe pozwalające realizować duże kontrakty budowlane,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej w tym m.in. kalkulacji zużycia materiałów, rysunków CAD i BIM, szczegółowe dokumentacje warsztatowe, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru prac izolacyjnych,
  • pracę popartą odpowiednimi certyfikatami i uprawnieniami do wykonywania specjalistycznych  prac budowlanych,
  • bogaty park maszynowy, niezbędne narzędzia i urządzenia do prowadzenia prac budowlanych.

Porozumienie dla bezpieczeństwa w Budownictwie

Współpracujemy z Generalnymi Wykonawcami na kontraktach budowlanych objętych zasadami „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”. Kładziemy duży nacisk na przestrzeganie przez naszych pracowników obowiązujących przepisów BHP i zasad bezpieczeństwa na budowie.

Zaufali nam:

Partnerzy:

Internetowa Baza Firm Business Navigator

Katalog realizacji

Katalog usługowy