Geomembrany HDPE i membrany LDPE

Posiadamy w ofercie geomembrany z polietylenu o wysokiej gęstości, tzw. HDPE oraz folię z polietylenu o niskiej gęstości, tzw. LDPE

Są to materiały o szerokim obszarze zastosowań w budownictwie drogowym, kolejowym, mieszkaniowym, przemyśle, inwestycjach komunalnych, np. składowiska odpadów czy rolnictwie.

W zależności od rodzaju obiektu dobiera się odpowiedni rodzaj membrany polietylenowej. Różnice polegają na elastyczności odpowiedniego rodzaju polietylenu, rozmiarach rolek, właściwościach i funkcji jaką dana geomembrana bądź membrana ma spełniać, tj. czy ma służyć do ograniczenia przepływu cieczy i wzmocnienia skarp, nasypu, czy ma służyć jako hydroizolacja fundamentu czy zbiornika na wodę.

Membrana polietylenowa posiada niesamowicie długą trwałość, jest materiałem pełniącym funkcję hydroizolacji oraz stanowi barierę nieprzepuszczalną dla gazów.

Membrany polietylenowe występują w wersji gładkiej oraz teksturowanej, w zróżnicowanych szerokościach i grubościach. Łączenie membran pomiędzy sobą odbywa się za pomocą zgrzewania gorącym powietrzem bądź z wykorzystaniem sznura HDPE z ekstruderem.

Dowiedz się więcej - pobierz broszurę produktową:

Membrany Geochron T

Dowiedz się więcej - pobierz broszurę produktową:

Membrany Geochron G

Dowiedz się więcej - pobierz broszurę produktową:

Membrany Izovil

Dowiedz się więcej - pobierz broszurę produktową:

Oprócz oferty materiałowej posiadamy także bogaty park maszynowy w postaci urządzeń i narzędzi do instalacji membran. Świadczymy usługi montażu jak i wynajmu sprzętu na życzenie klienta.

Izolacja części podziemnych - wybrane realizacje

Kliknij i dowiedz się więcej: