Powłoki żywiczne

Posiadamy w ofercie specjalistyczne produkty w postaci powłok hydroizolacyjnych do profesjonalnego zastosowania na tarasach, balkonach, stropach dachach, posadzkach, a także ustrojów nośnych mostów drogowych, kolejowych, wiaduktów drogowych, koryt balastowych, ustrojów górnych/stropów przejść podziemnych, przepustów. Powłoki uszczelniające do późniejszego przekrycia warstwami górnymi w postaci betonu ochronnego, betonu asfaltowego, asfaltów, warstw drogowych jak chociażby tłuczeń, żwir, warstwy dachów zielonych, balastowych, a także jako warstwy wierzchnie, tzw. izolacjo-nawierzchnie.

W naszej ofercie można znaleźć produkty do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnątrz pomieszczeń, gdzie wymagana jest szybka naprawa powierzchni i komplet dokumentów w postaci badań produktu pod kątem środowiskowym i dopuszczeń (zakłady produkcyjne).

Produkty bezszwowe, o wysokich właściwościach pod kątem elastyczności, przyczepności do podłoży takich jak beton, stal, drewno bądź stare podłoża izolacyjne czy okładziny ceramiczne. Dostępne w szerokiej gamie kolorów oraz opakowaniach dostosowanych do powierzchni izolowanych.

Mosty / wiadukty - wybrane realizacje

Kliknij i dowiedz się więcej: